shadow

Toimus Vanalinna kooli 24. karikaturniir rahvastepallis

Reedel, 23. märtsil toimus Vanalinna kooli võimlas juba 24. karikaturniir rahvastepallis, mille eesmärgiks on anda 1.-5. klasside õpilastele võimalus kohtuda eakaaslastega teistest koolidest, hoida koolidevahelisi (KVK, KG, SÜG) sportlikke sidemeid ja jätkata Vanalinna kooli endise kehalise kasvatuse õpetaja, Eili Kösteri algatatud turniiri traditsiooni.  Võistlesid 1.-3. kl tüdrukute ja poiste võistkonnad ning 4.-5. kl tüdrukute ja poiste võistkonnad.

Tulemused olid järgmised:

1.-3. klasside tüdrukud: I SÜG, II KG, III KVK;

1.-3. klasside poisid: I KVK, II SÜG, III KG

4.-5. klasside tüdrukud: I KVK, II SÜG 

4.-5. klasside poisid: I SÜG, II KVK 1, III KG, IV KVK 2

 Üldarvestuses jagati karikad järgmiselt I SÜG, II KVK, III KG

Fotosid näed siit: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/?

 Suur tänu võistkondadele ja kõigile õpetajatele-treeneritele!

Aitäh korraldajatele ja läbiviijatele Tiiu ja Edgar Haavikule.

 

Kaunis käekiri 2018

On traditsiooniks kujunenud, et märtikuu esimestel nädalatel kirjutavad 1.-6. klassid eesti keele tunnis kaunis käekirjas kokkulepitud tekste ehk toimus konkurss KAUNIS KÄEKIRI.

Klassidest valiti välja 4-5 kaunimalt kirjutatud tööd, mis pandi üles kooli koridori stendile. Töödel ei olnud esiküljel autorite nimesid ning iga töö sai endale peale numbri.  Kõik huvilised õpetajad valisid paralleelklassidest välja 1-3 kaunimat tööd ja nii kogusid kaunid käekirjad endale hääli ning tulemused said järgmised:

1. klassid: Isabel Võhma 1.a – 1. koht, Agnes Metsmaa 1.a – 2. koht, Kristjan Lätt 1.b – 3. koht

2. klassid:  Adeele Arikas 2.a – 1. koht, Marten Eerik Lipu 2.a – 2. koht, Leo Laipaik 2.b – 3. koht

3. klassid: Keitlin Hallik 3.b – 1. koht, Alicia Peegel 3.b – 2. koht, Gregor Hein 3.a – 3. koht

4. klassid: Merlyn Tamm 4.b – 1. koht, Helena Mardi 4.b – 2.-3. koht, Kristofer Johannes Arula 4.b – 2.-3. koht

5. klassid: Eveli Lätt 5.a – 1. koht, Liisa Lehis 5.a – 2.-3. koht, Eliise Lopp 5.a – 2.-3. koht

6. klassid: Piret Pärn 6.b – 1. koht,  Maarjaliisa Pensa 6.a – 2. koht, Kristiina Labo 6.b – 3. koht

Kiitus kirjutajatele ja suur tänu õpetajatele!

Toimus KVK sisekergejõustiku MV

14. märtsil toimusid Kuressaare Spordihoones Vanalinna kooli sisekergejõustiku meistrivõistlused. 

Võistluste paremaid tulemusi näed siit: Koopia failist 2018_MV_kolm_paremat

Veidi pilte:  https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/72157689088621270

Klasside arvestuses said aktiivse osalemise ja heade tulemuste eest kooli rändkarikad enda valdusesse 5.a klass ja 8.a klass.

Kiitus kõigile võistlejatele!

Suur tänu õpetajatele-kohtunikele, abilistele ja korraldajatele õp Tiiu ja Edgar Haavikule.

Osavõtt piirkondlikest olümpiaadidest (4)

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4. – 6. klassidele

9.03.2018

4. klass

Osalejad:  12. -17. k.  – Erko Bõstrov (4.b), 18. -19.k. Helerin Kallus (4.b)

Juhendaja õp. K. Pihel

5. klass

Osalejad: 2. k. – Miia Saar (5.b), 3. k.- Karoli Harjus(5.a),

23.- 26. k. Hanno Kull ja Ragnar Reinaru(5.a)

Juhendaja õp. G. Tang

6. klass

Osalejad: 5. k. – Airi Saar, 10. -11.k.- Otto Virrit,

12.-13.k. Kaari Liis Pihel, 22. -25.k. Markkus Tamm (6.a)

Juhendaja õp. M. Meisterson

12.- 13. k. Merit Vinkel (6.b)

Juhendaja õp. K. Põldma

 

Inglise keele maakondlik olümpiaad 8. -9. klassidele

10.03.2018

8. klass

Osaleja:  5. – 8. k. – Romet Vahter ( 8.a),

Juhendaja õp. T. Tõnus

9. klass

Osalejad: 5. – 7. k. – Markus Talp (9.a)

Juhendaja õp. V. Priske

                8. – 9. k. Laura Lisette Salong, 11. -13. k. – Kristin Sander (9.b)

Juhendaja õp. S. Lasma

16. k. – Eliise Sau (9.b)

Juhendaja õp. T. Tõnus

 

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!