shadow

“Minu Saaremaa 2025”. Joonistusvõistlus

Festivali Hoolides homsest raames toimunud joonistusvõistlusel   “Minu Saaremaa 2025” osalesid  ka  Kuressaare Vanalinna Kooli õpilased.

Autasustamisele  Kuressaare kultuurikeskusesse olid kutsutud järgmised õpilased:

6.a kl. – Kaari Liis Pihel (eriauhind)

7.a kl. – Tormi Talur

7. B kl. – Sandra Järmut ja Jako Männikust (eriauhind)

8.b kl. – Luise Alle (eriauhind)

Eriauhinna saanud õpilaste tööd liigutasid žüriid just oma teostuse, loomingulisuse või idee poolest.

Auhinnad andis üle vallavanem Madis Kallas.

Täname joonistusvõistlusel  osalenud õpilasi ja nende juhendajat kunstiõpetajat Ene Pidmanni.

LOOVTÖÖDE KONVERENTS 2018

 

  1. aprillil toimus koolis loovtööde konverents, kus 8. klassi õpilased esitlesid oma töid. Loovtöö sooritamine põhikooli 3. kooliastmes on üheks põhikooli lõpetamise tingimuseks.

Tööd oli väga erinevatest valdkondadest. Populaarseimad olid loodusvaldkonda ja inimese tervislikku heaolu puudutavad teemad (Papagoid, Pime koer, Virmalised, Vulkaanid, Orkaanid, Alkohol, Vee mõju inimesele,  Radioaktiivne kiirgus ja Tšernobõli katastroof, Väikese väina tamm ja Suure väina püsiühendus ).

Vanalinna võistkond tuli Tipa Tapa turniiril tublile 4. kohale

Kolmapäeval, 18. aprillil toimus Kuressaares Tipa Tapa Jalgpalliturniiri meistriliiga finaaletapp ehk selgusid parimad võistkonnad Saare maakonna D-klassi saalijalgpallis. Turniiri korraldaja on juba aastaid Saaremaa JK aameraaS. Vanalinna kooli võistkond saavutas turniiri üldkokkuvõttes tubli 4. koha.

Võistkonda kuulusid: Riko Jõgi 5.b, Kaspar Esko 5.a, Andre Leppik 5.a, Jan Kallas 5.a, Kristofer Johannes Arula 4.b, Karel Mälk 3.a, Ralf Liiva 3.a.

Kiitus tublile võistkonnale ja juhendajale õp Kadi Tänav(Tänakule)!

Vanalinna koolis laulsid laululinnud

Teisipäeval, 10. aprillil oli kooli saal taas muusikast tulvil- toimus konkurss Vanalinna kooli LAULULIND 2018. Laval astusid üles järgmiste vanusegruppide parimad lauljad:

7-aastased: Rahhel Jalak

8-10-aastased: Teneli Kastein, Keiro Enn Jaam, Kätriin Kivistik, Isabel Võhma, Mairold Org, Aaron Peegel, Andres Havi, Victoria Taimre, Sandro Jermakov, Arete Koov, Tõnu Lindmets, Adeele Arikas, Markus Mäeorg, Artur Ader, Oskar Alesmaa, Alicia Peegel, Melissa Mia Meier, Helerin Kallus, Mia Marell Remmelg.

11-13-aastased: Liidia Pilden, Thea Naanu, Rita Penjora, Kätriin Mägi, Merlyn Tamm, Martha-Maria Mägi, Maria Kiier, Kristel Kallus, Lisette Lemba, Raina Kolk, Darja-Maria Medri, Hanna-Liisa Orgmets.

14-16-aastased: Siiri Kerno, Luise Alle, Markus Talp.

Lauljaid hindas žürii koosseisus: Marika Roots, Ene Grass, Kairi Pihel, Piret Seema ning nooremaid lauljaid hindas lisaks ka õpilasžürii: Luise Alle, Siiri Kerno ja Lisette Lemba.

Välja valiti vanusegruppide laureaadid, kellest osa võistleb juba laupäeval, 14. aprillil konkursil Kuressaare laululind 2018.

Laureaadid: Teneli Kastein, Andres Havi, Melissa Mia Meier, Helerin Kallus, Merlyn Tamm, Martha-Maria Mägi, Lisette Lemba, Hanna-Liisa Orgmets, Luise Alle, Markus Talp.

Fotosid näed siit: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/with/72157695566078245

Suur, suur tänu õpilaste juhendajatele õpetaja Malle Veskele, Ene Grassile ja Eldin Lemberile!