ÄRIIDEEDE KONKURSS SAAREMAA PÄIKE

Äriideede konkursil Saaremaa Päike esitleti kokku üheksa ideed.

Konkursi võitis Vanalinna kooli 6.a klassi õpilane Lisette Lemba, kelle äriidee aidata puuetega inimeste koda korrastada nende toodete müümisega laatadel, oli võiduauhinna vääriline. Lisette tahab tegeleda heategevusega ning ka võiduraha plaanib ta kasutada puuetega inimeste koja abistamiseks.

Teise koha pälvis Laureen Hein 5.a klassist tähe- ja numbrikaartide idee eest. Nende abil saab väikestele lastele õpetada numbreid ja tähti mängulises vormis, mis teeb õppimise lõbusamaks ja huvitavaks.

Täname ettevõtlikke noori äriideede autoreid ning  õpetaja Liane Treid!

VABARIIKLIK KUNSTIOLÜMPIAADI LÕPPVOOR

Vabariikliku  kunstiolümpiaadi lõppvoorus osales 7. – 9. klassi arvestuses

34 osavõtjat. Nende seas ka meie kooli 8.b klassi õpilane  Siiri Kerno.

Olümpiaadi korraldab MTÜ Kunstihariduse Ühing ja see toimub igal aastal. Nii piirkonna- kui lõppvoor koosnevad kolmest osast:

teooriaküsimustele vastamine, praktiline töö ning eelnevalt koduse ülesandena valminud omaloomingulise teose esitlemine.

Siiri saavutas antud võistlusel 4. koha ning teda autasustati Kunstihariduse Ühingu preemiaga.

Palju õnne Siirile ning täname õpetaja Ene Pidmanni tema juhendamise eest!