shadow

Osavõtt piirkondlikest olümpiaadidest (3)

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

7.02.2018

7. klass

Osalejad:  8. kohtJako Männikust (7.b), juhendaja M. Meisterson

14. -19. k. Otto Kokk (7.a´), juhendaja K. Põldma

8. klass

Osalejad: 11. k. – Romet Vahter

Juhendaja õp. K. Põldma

 

Inglise keele maakondlik olümpiaad 6. – 7. klassidele

10.02.2018

6. klass

Osalejad:  14. k. – Kristo Tänak ( 6.a), 17. k. – Sander Kaju (6.a)

Juhendaja õp. V. Priske;

7. klass

Osaleja: 7. – 9. k. – Jako Männikust (7.b)

Juhendaja õp. S. Lasma

 

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

10.02.2018

6. klass

Osalejad:  8. k. –  Merit Vinkel (6.b), 9. – 10. k. Lisette Lemba (6.a),

16. -17. k.– Ketly Ilvest (6.b)

7. klass

Osalejad2. – 4.k.  –  Sandra Järmut (7.b), 5. k. – Otto Kokk (7.a)

8. – 10.k.Emeli Pikner (7.b)

8. klass

Osalejad: 8. koht–  Siiri Kerno (8.b)

9. klass

Osalejad: 10. k. – Kaspar Piipuu (9.b), 21. k.- Marcus Sadam (9.b)

Juhendaja õp. L. Lahe

 

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!

Osavõtt piirkondlikest olümpiaadidest (2)

Nuputa võistlus 5. – 6. klassidele

01.02.2018

Osalejad: 5. – 6. k. KVK I võistkond

Hanno Kull, Ragnar Reinaru (5.a); Markkus Tamm, Otto Virrit (6.a)

               7. – 8.k. KVK II võistkond

Karoli Harjus(5.a), Miia Saar(5.b), Airi Saar, Kaari Liis Pihel (6.a)

Juhendajad õp. M. Meisterson, G. Tang

 

Nuputa võistlus 7. klassidele

01.02.2018

Osalejad: 4. – 5. k. KVK võistkond  

Otto Kokk, Holger Ojaküla (7.a), Jako Männikust(7.b)

Juhendajad õp. K. Põldma, M. Meisterson

 

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

03.02.2018

7. klass

Osalejad: 9. k.Raina Kolk (7.a); 10. k. Emeli Pikner (7.b)

8.klass

Osalejad: 10. k. – Luise Alle (8.b), 14. k. Karolin Kask (8.a);

9.klass

Osalejad: 12. k. – Jan Jõgi (9.a);

Juhendaja õp. Ülle Kreos

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!

Osavõtt piirkondlikest olümpiaadidest

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 

09.12.2017

7.klass

Osalejad: 6. kohtEmeli Pikner (7.b); 13. -14. k. Otto Kokk, 19. – 20.k.  Ragnar Reinaru,

8.klass

Osalejad: 14. k. – Romet Vahter (8.a), 16. k. Karolin Kask (8.a);

Juhendaja õp. Ülle Kreos

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor.

20.01.2018

Osalejad: 9. k. Karolin Kask (8.a), 10. k. Siim Saat (8.a)

Juhendaja õp. A. Loorpuu

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

27.01.2018

Osaleja: 1. k. Siiri Kerno (8.b), esindab meie valda vabariiklikul olümpiaadil

Juhendaja õp. E. Pidmann

Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor

26.01.2018

7. klass

Osalejad:  8. – 9. k. –  Raina Kolk (7.a), 13. -14. k. Otto Kokk(7.a), 22. k. – Jako Männikust (7.b

8. klass

Osalejad: 15. koht-  Inge Aasakivi (8.b), 16.k. – Romet Vahter (8.a), 17.k. – Karolin Kask(8.a)

9. klass

Osalejad: 8. k. – Laura Lisette Salong (9.b), 18. k. Markus Talp(9.a), 20. k. – Jan Jõgi(9.b), 21. k.- Cassandra Jõgi(9.a)

Juhendaja õp. E. Küüra

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!

KOOLI GEOGRAAFIAOLÜMPIAAD

  1. oktoobril toimus kooli geograafiaolümpiaad 7. ja 8. klassidele.

Parimaid tulemusi saavutasid järgmised õpilased:

7. klass

1. Otto Kokk

2. Emeli Pikner

3. Gethe-Maria Roomets

8. klass

1. Romet Vahter

2. Karolin Kask

3. Luise Alle