Õpetajad

aine e-post
Aimi Kirsch klassiõpetaja aimi@vanalinna.edu.ee
Anne Noot saksa keel anne.noot@vanalinna.edu.ee
Arne Loorpuu füüsika arne.loorpuu@syg.edu.ee
Edgar Haavik kehaline kasvatus edgar@vanalinna.edu.ee
Eldin Lember klassiõpetaja eldin@vanalinna.edu.ee
Elle Mäe vene keel elle.mae@ametikool.ee
Ellen Reeva vene keel ?
Ene Grass klassiõpetaja ene@vanalinna.edu.ee
Ene Pidmann kunst enepydmann@gmail.com
Erina Küüra emakeel, terviseõpetus erina@vanalinna.edu.ee
Girta Tang klassiõpetaja girta@vanalinna.edu.ee
Heljo Suurna klassiõpetaja heljo@vanalinna.edu.ee
Kadi Tänav(Tänak) klassiõpetaja kadi@vanalinna.edu.ee
Kairi Pihel klassiõpetaja kairi@vanalinna.edu.ee
Külli Põldma matemaatika kylli@vanalinna.edu.ee
Liane Trei karjääriõpetus liane@vanalinna.edu.ee
Luule Lahe ajalugu luule@vanalinna.edu.ee
Madli Varik loodusained madli@vanalinna.edu.ee
Maila Aaslaid klassiõpetaja maila@vanalinna.edu.ee
Malle Veske muusika malle@vanalinna.edu.ee
Mare Meisterson matemaatika mare@vanalinna.edu.ee
Marko Kaju informaatika marko@vanalinna.edu.ee
Sirje Lasma inglise keel sirje@vanalinna.edu.ee
Tiia Kütt käsitöö tiia@vanalinna.edu.ee
Tiiu Haavik kehaline kasvatus tiiu.haavik@vanalinna.edu.ee
Tiiu Murd klassiõpetaja tiiu.murd@vanalinna.edu.ee
Tiiu Tõnus inglise keel tiiu.tonus@vanalinna.edu.ee
Varje Varik logopeed varje@vanalinna.edu.ee
Vauri Priske inglise keel vauri@vanalinna.edu.ee
Väino Paju tööõpetus vpaju@starline.ee
Ülle Kreos geograafia, bioloogia ylle.kreos@vanalinna.edu.ee
Ülle Pihelpuu klassiõpetaja ylle.pihelpuu@vanalinna.edu.ee