Toimus maakondlik etlejate konkurss

Teisipäeval, 30 jaanuaril toimus meie kooli saalis Saare maakonna 4.-6. ja 7.-9. klasside etlejate konkurss. Vanalinna kooli esindasid: Merlyn Tamm 4.b,(juhendaja Kairi Pihel), Lele-Marleen Suurhans 6.a (juhendaja Tiiu Murd), Raina Kolk 7.a (juhendaja Kadi Tänav(Tänak)), Karolin Kask 8.a (juhendaja Erina Küüra), Ralf Sebastian Anvelt 8.a (juhendaja, Erina Küüra).

Žürii poolt said ära märgitud: 4.-6. kl arvestuses Lele-Marleen Suurhans 6.a – LAUREAAT, Merlyn Tamm 4.b  – PREEMIA

7.-9. kl arvestuses Raina Kolk 7.a – ERIPREEMIA, Ralf Sebastian Anvelt 8.A – PREEMIA

MK etlejate konkursi TULEMUSED 4.-6., 7.-9.kl

Kiitus kõigile osalejatele ja nende juhendajatele!

Sündmuse õnnestumisele aitasid kaasa 8.b neiud: Luise, Inge, Anastassiia, Liilia. Korraldamise ja läbiviimisega tegelesid huvijuht Piret Seema ja õpetaja Erina Küüra.

4.-6. klasside parimadFotol 4.-6. klasside parimad ja žürii:

I rida vasakult – Karl Markus Kallas (Lümanda PK), Henri Mänd (KG), Carlchriztoper Luke Roi (KG), Lele-Marleen Suurhans (KVK), Triinu-Liis Toom (SÜG), Geidi Tasane (KG), Merlyn Tamm (KVK), Birgit Truu (KG). II reas vasakult žürii – Elo Nõmm (SÜG), Diana Alt (SÜG), Laura- Maria Jõgi (KG), Keneth Parbus (KVK vilistlane, KG), Maire Sillavee (Salme Vallateateri juht ja lavastaja ning Salme kultuurimaja juhataja)