Üle-eestiliselt majandus- ja ettevõtlusvõistluselt CREATLON 5. koht

6. aprillil tehti kokkuvõtted üle-eestilisest majandus- ja ettevõtlusteemalisest võistlusest Creatlon. Kolme vooru kokkuvõttes sai meie kooli 8.a klassi õpilaste võistkond KVK (Karolin Kask, Airi Zenkevičs, Hannaly Jakobson) 68-st registreerunud võistkonnast 5. koha.

Creatlonis tuli end proovile panna kolmel alal:

• I etapp – TEADMISED. On-line viktoriin majandusest ja ettevõtlusest toimus 5. oktoobril 2017. Pärast viktoriini tuli kokku panna ja registreerida oma võistkond.
  • II etapp – ETTEVÕTLUSALANE MEESKONNATÖÖ. Vahemikus 31. oktoobrist 4. detsembrini tuli lahendada  4 kompleksset ülesannet (kuldvillaku koostamine, intervjuu ettevõtjaga, ideekirjeldus koos eelarvega, vabatahtlik töö).
  • III etapp – LOOVUS. Tuli planeerida üks äritegu või sotsiaalne tegu. Loovusülesande tähtaeg oli 12. märtsil 2018.

Kiitus Karolinile, Airile ja Hannalyle tubli töö eest!

Info edastas Ülle Kreos.

Palju õnne tegusatele tüdrukutele ja suur, suur tänu õpilaste juhendajale õpetaja Ülle Kreosile!