Vanalinna koolis laulsid laululinnud

Teisipäeval, 10. aprillil oli kooli saal taas muusikast tulvil- toimus konkurss Vanalinna kooli LAULULIND 2018. Laval astusid üles järgmiste vanusegruppide parimad lauljad:

7-aastased: Rahhel Jalak

8-10-aastased: Teneli Kastein, Keiro Enn Jaam, Kätriin Kivistik, Isabel Võhma, Mairold Org, Aaron Peegel, Andres Havi, Victoria Taimre, Sandro Jermakov, Arete Koov, Tõnu Lindmets, Adeele Arikas, Markus Mäeorg, Artur Ader, Oskar Alesmaa, Alicia Peegel, Melissa Mia Meier, Helerin Kallus, Mia Marell Remmelg.

11-13-aastased: Liidia Pilden, Thea Naanu, Rita Penjora, Kätriin Mägi, Merlyn Tamm, Martha-Maria Mägi, Maria Kiier, Kristel Kallus, Lisette Lemba, Raina Kolk, Darja-Maria Medri, Hanna-Liisa Orgmets.

14-16-aastased: Siiri Kerno, Luise Alle, Markus Talp.

Lauljaid hindas žürii koosseisus: Marika Roots, Ene Grass, Kairi Pihel, Piret Seema ning nooremaid lauljaid hindas lisaks ka õpilasžürii: Luise Alle, Siiri Kerno ja Lisette Lemba.

Välja valiti vanusegruppide laureaadid, kellest osa võistleb juba laupäeval, 14. aprillil konkursil Kuressaare laululind 2018.

Laureaadid: Teneli Kastein, Andres Havi, Melissa Mia Meier, Helerin Kallus, Merlyn Tamm, Martha-Maria Mägi, Lisette Lemba, Hanna-Liisa Orgmets, Luise Alle, Markus Talp.

Fotosid näed siit: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/with/72157695566078245

Suur, suur tänu õpilaste juhendajatele õpetaja Malle Veskele, Ene Grassile ja Eldin Lemberile!